Firma transportowo-przewozowa „Wojtanówka”

Będąc na wczasach czy wakacjach może pojawić się potrzeba skorzystania z usług transportowych. Firmą, która świadczy usługi przewozowe na terenie Bieszczadów jest „Wojtanówka”. Swoją siedzibę ma w miejscowości Górzanka, czyli niedaleko od Wołkowyji i Bukowca, gdzie znajdują się nasze domki letniskowe. Jest to przedsiębiorstwo rodzinne, posiadające 20-letnie doświadczenie w świadczeniu usług przewozowych. Zajmuje się transportem osób i rzeczy, zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm oraz wszelkich instytucji.

Dla wszystkich osób, które chcą bliżej poznać Bieszczady, firma Wojtanówka przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję, a są to licencjonowane wycieczki z przewodnikiem. Mogą Państwo odwiedzić ciekawe miejsca w Bieszczadach podróżując wygodnym busem lub autobusem (dla większych grup zorganizowanych). Dodatkowo mają Państwo zapewnioną opiekę przewodnika, który w interesujący sposób opowie o odwiedzanych miejscowościach i lokalizacjach. Obsługa turystów obejmuje ponadto wycieczki po całej Polsce, a także transfery z jak i do lotniska, dworca, czy też hotelu lub innego obiektu noclegowego.

Firma oferuje usługi transportowe nie tylko w Bieszczadach, ale także w całym kraju. Obsługa firm obejmuje m.in. wyjazdy integracyjne lub służbowe, a także wszelkie konferencje i szkolenia. Z kolei osobom prywatnym dedykowane są usługi przewozowe na imprezy okolicznościowe, przysięgi, wesela. Wojtanówka zajmuje się także obsługą szkół – bezpiecznie przewiezie uczniów czy to na imprezę sportową, zimowisko czy edukacyjną wycieczkę.

W taborze firmy znajdują się pojazdy różnej wielkości, tak więc można wybrać bus przystosowany dla konkretnej liczby osób. Są to sprawdzone i pewne busy marki Mercedes mieszczące 8, 14 lub 20 osób oprócz kierowcy, a także komfortowy autobus Isuzu Turquoise, w którym jest 29 miejsc siedzących. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, a cena usługi uzależniona jest od rodzaju wynajmowanego pojazdu, a także oczywiście harmonogramu trasy. Tym, co wyróżnia firmę Wojtanówka jest z pewnością niezawodność, terminowość oraz atrakcyjne ceny na proponowane usługi przewozowe.

Usługi transportowe „Wojtanówka” - dane kontaktowe

Usługi transportowe „Wojtanówka”

Górzanka 38

38-613 Wołkowyja

tel. 13 469 28 70, kom. 606 387 529

e-mail: biuro@wojtanowka-bus.pl

Słoneczna Kraina